Radzymin, Polska
+48 818 41 02

Praca

Aktualne oferty pracy

Milk Hydrosan Sp. z o.o. – wiodący dostawca maszyn i urządzeń oraz technologii przemysłu spożywczego, chemicznego poszukuje pracownika na stanowisko:

INŻYNIER PROJEKTÓW – TECHNOLOG

Opis stanowiska:

  • projektowanie instalacji technologicznych przetwórstwa spożywczego,
  • opracowywanie założeń techniczno – technologicznych urządzeń oraz linii technologicznych,
  • sprawowanie nadzoru nad kompletacją urządzeń i ich montażem,
  • prowadzenie rozruchów technologicznych i wdrażanie nowych rozwiązań,

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (technologia mleczarstwa, inżynieria chemiczna i procesowa)
  • praktyczna znajomość specjalistycznego oprogramowania służącego do projektowania 2D Auto CAD oraz pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego pozwalająca na swobodne utrzymywanie kontaktów z klientami oraz czytanie dokumentacji technicznej,
  • solidność i otwartość na nowe rozwiązania,
  • dyspozycyjność i elastyczność,
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w branży spożywczej,

Oferujemy:

  • satysfakcje z realizacji celów zawodowych,
  • praca w doświadczonym zespole i udział we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, lub inne formy zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na adres:

wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29/8/97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883)”

PROJEKTANT SYSTEMÓW AUTOMATYKI, PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

  • projektowanie automatyki przemysłowej lub instalacji elektrycznych do systemu automatyki,
  • oprogramowanie sterowników PLC i paneli operatorskich HMI,
  • przygotowanie wizualizacji i systemów raportowych SCADA,
  • dobór podzespołów elektrycznych oraz AKPiA,
  • uruchomienie systemów automatyki u klienta,
  • tworzenie koncepcji projektowych, projektowanie systemów automatyki,
  • obsługa serwisowa według potrzeb.

  • wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, elektrotechnika, robotyka, automatyka (preferowane) i pokrewne,
  • programowanie sterowników  SIEMENS, GE FANUC  i inne,
  • znajomość środowiska wizualizacyjnego InTouch, ProFace, WinCC,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, rosyjskiego,
  • dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, gotowość wyjazdów w delegacje, preferowany własny samochód.

Oferujemy:

  • możliwość  rozwoju osobistego i zawodowego.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29/8/97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883)”